​У Лиманському районі відкрили новий дитячий садок

29 серпня 2018, 14:10
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У селі Старі Шомполи Лиманського району відкрили новий дошкільний навчальний заклад «Лелечатко». Його відвідуватимуть 45 маленьких мешканців села віком від двох до шести років. Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

«Ми продовжуємо скорочувати чергу у дитсадки регіону шляхом відкриття нових садочків, створюючи додаткові групи у діючих, а також поновлюючи діяльність закритих раніше закладів. За минулий навчальний рік було створено 2050 додаткових місць. Новий дитячий заклад, який ми сьогодні відкрили у селі Старі Шомполи, облаштовано відповідно до вимог нового освітнього простору. Тут діти займатимуться та розвиватимуться у комфортних умовах. У закладі облаштовано групові та спальні кімнати, зали для музичних занять та фізичною культурою, а також для проведення свят і розваг», — підкреслив Сергій Колебошин.

Приміщення, у якому відкрито новий дитячий садок, реконструйовано за рахунок коштів з районного та місцевого бюджетів.

Зазначимо, за минулий навчальний рік в Одеській області було відкрито п’ять дитячих садків, відновлено діяльність семи навчально-виховних комплексів та дев’яти дитсадків, видано ліцензії восьми садкам приватної власності та відкрито 27 груп у функціонуючих закладах дошкільної освіти.

Нагадаємо, в Одеській області до кінця 2019 року планується повністю ліквідувати черги до дитячих садків у сільській місцевості.