У Лиманському районі посилять заходи щодо протидії незаконному продажу піротехнічних засобів

26 грудня 2019, 17:00
У Лиманському районі посилять заходи щодо протидії незаконному продажу піротехнічних засобів

Перший заступник голови Лиманської райдержадміністрації Леонід Гребенюк провів робочу нараду щодо небезпеки застосування та продажу несертифікованих піротехнічних засобів напередодні новорічних свят на території району. У засіданні взяли участь представники правоохоронних органів, податкової служби, ДСНС та відповідних структурних підрозділів РДА.

За результатами наради надано доручення відділу освіти, молоді та спорту РДА організувати та провести додаткові теоретичні заняття з учнями загальноосвітніх закладів щодо попередження про небезпеку використання феєрверків, петард, іншої піротехніки та їх незаконного продажу неповнолітнім особам. Виконкомам сільських та селищних рад рекомендовано вжити заходів щодо недопущення продажу несертифікованих піротехнічних виробів на ринках підвідомчої території.

З керівниками відповідних служб напрацьовано план спільних дій щодо виявлення місць продажу несертифікованих піротехнічних виробів. Особи, в яких буде виявлено таку продукцію, будуть притягнуті до відповідальності у відповідності до чинного законодавства.

Долучитись до роботи також закликають громадськість району і повідомляти про виявлені місця незаконної реалізації піротехнічних виробів.