У Києві триває сьоме засідання Ради регіонального розвитку

12 листопада 2018, 12:40
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У Києві розпочалося засідання Ради регіонального розвитку. На порядку денному – глобальні інфраструктурі проекти та плани розвитку України, які обговорюються за участі керівництва країни, областей, районів та ОТГ. З вітальним словом до учасників звернувся Президент України Петро Порошенко.

«Чотири роки поступового впровадження децентралізації довели її економічну та політичну ефективність для громад та громадян. Ставлю регіональним лідерам завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети», — наголосив Президент Петро Порошенко.

Наразі триває перша панельна дискусія «Консолідація заради розвитку», яку присвячено питанням верховенства права, української армії та ідентичності.

У другій частині засідання Ради регіонального розвитку мова йтиме про реалізацію інфраструктурних проектів і локальні досягнення у регіонах. У рамках цієї дискусійної панелі заплановано виступ голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.

Нагадаємо, Рада регіонального розвитку - консультативно-дорадчий орган при Президентові України. Під час засідання восени 2017 року очільник Одеського регіону Максим Степанов представив новий концепт сільської медицини, який вже довів ефективність на практиці.