У Доброславі створили відкритий простір для відпочинку та навчання

26 червня 2018, 17:56
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сучасний відкритий простір на базі молодіжного хабу створили у Доброславі. Це — місце, де усі бажаючі можуть навчатися, займатися творчістю та відпочивати.

«Такі місця дійсно впливають на розвиток громад, акумулюють творчий потенціал молоді. Вже зараз тут чимало усміхнених людей — вони грають в ігри, відпочивають у гамаках, просто спілкуються один із одним. На мій погляд, це дуже позитивне явище», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, молодіжний хаб у Доброславі пропонує мешканцям району безкоштовно проводити на його базі культурно-масові заходи, пізнавальні програми, зустрічі, семінари, тренінги та форуми. Окрім того, бажаючі мають змогу організовувати тут виставки, майстер-класи та перегляди фільмів.

Нагадаємо, на початку червня, на базі Болградській гімназії імені Георгія Раковського, було відкрито сучасний культурно-освітній медіа-простір. Загалом, в Одеській області планується створити понад 10 таких сучасних культурно-освітніх медіа-просторів на базі бібліотек та закладів культури. Там відвідувачі зможуть не лише читати книги, а й брати участь у розважальних і навчальних іграх, а також слухати лекції.