У Доброславі створили відкритий простір для відпочинку та навчання

26 червня 2018, 17:56
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сучасний відкритий простір на базі молодіжного хабу створили у Доброславі. Це — місце, де усі бажаючі можуть навчатися, займатися творчістю та відпочивати.

«Такі місця дійсно впливають на розвиток громад, акумулюють творчий потенціал молоді. Вже зараз тут чимало усміхнених людей — вони грають в ігри, відпочивають у гамаках, просто спілкуються один із одним. На мій погляд, це дуже позитивне явище», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, молодіжний хаб у Доброславі пропонує мешканцям району безкоштовно проводити на його базі культурно-масові заходи, пізнавальні програми, зустрічі, семінари, тренінги та форуми. Окрім того, бажаючі мають змогу організовувати тут виставки, майстер-класи та перегляди фільмів.

Нагадаємо, на початку червня, на базі Болградській гімназії імені Георгія Раковського, було відкрито сучасний культурно-освітній медіа-простір. Загалом, в Одеській області планується створити понад 10 таких сучасних культурно-освітніх медіа-просторів на базі бібліотек та закладів культури. Там відвідувачі зможуть не лише читати книги, а й брати участь у розважальних і навчальних іграх, а також слухати лекції.