​У Білгороді-Дністровському відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку

20 грудня 2018, 10:05
​У Білгороді-Дністровському відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку

У місті Білгород-Дністровський провели перше засідання Ради регіонального розвитку. В обговоренні перспективного плану на 2019-2021 роки взяли участь керівництво міста, депутати та керівники виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, громадськість.

«Ми ставимо перед собою важливі завдання, розуміючи актуальність планування своєї подальшої роботи. Енергоефективність і раціональне використання ресурсів, ремонт доріг, створення сприятливих умов для розвитку туризму, соціальне забезпечення та нові робочі місця, комфортне міське середовище. Все це і є складовими стратегічного розвитку міста Білгород-Дністровський», — підкреслила міський голова Алла Гінак.

Учасники розглянули питання розвитку освіти та охорони здоров’я. Під час засідання також було приділено увагу благоустрою території міста. Зокрема, розглянуто програму розвитку дорожнього господарства на 2017-2019 роки, програму будівництва, ремонту і реконструкції вуличного освітлення, план озеленення вулиць міста.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко доручив регіональним лідерам розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити і прийняти їх на рівні громад. Результатом спільної роботи стане оновлений план розвитку всієї області на найближчі три роки.