У Білгород-Дністровському районі відкрито ще один будинок сімейного типу

26 квітня 2019, 09:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Родина Кристя напередодні Великодня отримала неоціненний подарунок, здійснилась заповітна мрія батьків та дітей про велику дружню сім'ю. У родини Кристя уже виховуються двоє прийомних дітей, а донька завжди мріяла про багатьох братиків та сестричок.

Знаючи про думки дівчинки, батьки вирішили зробити такий добрий, а разом з тим дуже відповідальний крок. І коли познайомились з малечею і дізнались про долю діток, одразу вирішили забрати їх до себе. Тоді й народилась думка – здійснити свою мрію та створити дитячий будинок сімейного типу. Тепер маленькі Кирило, Іван, Валентина, Богдан та Степан отримали нову родину та затишний дім.

«Ми відкриваємо вже другий будинок на території Шабівської ОТГ. Символічно, що ваша родина створена саме перед Світлим святом Великодня. Бажаю миру та злагоди вашій оселі, аби ви усі були здорові та щасливі», - наголосив голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Сергій Ільченко.

За сприяння влади району та Шабівської ОТГ в селі Бритівка за державні кошти було куплено двоповерховий будинок.

25 квітня 2019 року відбулось урочисте відкриття ДБСТ. Батьки разом з дітлахами ступили на поріг свого будинку. За традицією першою до оселі впустили кішку та започаткували сімейну традицію, усі разом напекли смачних пирогів та пригостили ними гостей.