У Білгород-Дністровському районі триває робота в умовах карантину

25 березня 2020, 15:40
У Білгород-Дністровському районі триває робота в умовах карантину

Білгород-Дністровською районною державною адміністрацією проводиться масштабна робота щодо готовності району до можливого розповсюдження вірусу COVID-19. Минулого тижня голова райдержадміністрації Ганна Яцишена здійснювала виїзд на територію пункту пропуску, щоб особисто оглянути тимчасові споруди, які можуть бути задіяні для даних цілей, оскільки власними силами у місцевої прикордонної служби вирішити дану проблему не було можливості.

За сприяння голови Старокозацької ОТГ та керівництва митної служби на КПП «Старокозаче» були визначені та устатковані місця для обсервації та медперсоналу в найкоротші терміни. На даному позаштатному тимчасовому медико-санітарному посту цілодобово за графіком працюватимуть фахівці КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білгород-Дністровської районної ради.

«Перед нами стоїть дуже багато складних завдань, які ми маємо виконувати спільно. Сьогодні саме від нашої злагодженої роботи залежить здоров’я і життя людей, оскільки чим ретельніше ми підготуємось до можливих спалахів хвороби, тим менше негативних наслідків матимемо потім. Кожен з нас несе персональну відповідальність перед мешканцями нашого району, яких ми повинні захистити та убезпечити від загрози розповсюдження коронавірусної інфекції. Ще раз наголошую, що людей постійно потрібно інформувати про те, як їм захистити себе, проводити профілактичні заходи, надавати інформацію, куди вони можуть звернутися при підозрі захворювання. Зі свого боку ми також постійно оприлюднюємо матеріали про роботу комісій районної адміністрації, щоб жителі отримували об’єктивну інформацію з офіційних джерел і знали, які дії вчиняє влада, аби допомогти їм. Давайте боротися з проблемами разом, щоб максимально вберегти кожну людину,» - підкреслила Ганна Яцишена.

На засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки було вирішено доручити керівникам закладів охорони здоров’я району розробити схему перспективного перепрофілювання медичних установ та відділень у разі масового надходження хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену вірусом COVID-19.

За результатами огляду районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки 24 березня 2020 року було погоджено один об’єкт на території Старокозацької ОТГ, що відповідає необхідним вимогам. Зазначена робота триває.