У Білгород-Дністровському районі працюють над планом соціально-економічного розвитку

12 грудня 2018, 17:22
У Білгород-Дністровському районі працюють над планом соціально-економічного розвитку

У Білгород-Дністровському районі пройшло перше засідання Ради регіонального розвитку. Зокрема, планом дій на 2019-2021 роки поділилися очільники Старокозацької та Шабівської ОТГ.

«Стратегічне планування є невід’ємною частиною подальшого розвитку громад. Люди повинні знати і розуміти, що буде зроблено і в які терміни. Децентралізація надала сьогодні великі можливості для кожної галузі.Білгород-Дністровщина має великий туристичний потенціал, який необхідно реалізовувати завдяки спільним зусиллям гілок влади», — акцентував увагу в своїй промові на процесах децентралізації заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський.

Голова Білгород-Дністровської районної адміністрації Сергій Ільченко презентував для учасників засідання досягнення соціально-економічного розвитку району у 2018 році. Окрім того, учасники окреслили основні тенденції реформування медицини та роботи госпітальної ради.

«Ми на місцях маємо зробити все можливе, аби забезпечити максимально якісну реалізацію усіх реформ, започаткованих Президентом України Петром Порошенком. Наше головне завдання — почути думку кожної громади. А тому стратегічний план розвитку територій на 2019-2021 роки буде обговорено у кожній сільській раді», — підсумував Сергій Ільченко.

Учасники Ради регіонального розвитку також затвердили графік обговорення стратегічних планів у сільських радах району.