У Березівському дитячому притулку завершився капітальний ремонт

22 грудня 2018, 15:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Оновлений дитячий притулок «Веселка» у місті Березівка відкрили після капітального ремонту. Наразі там перебуває 12 вихованців. Привітати дітей із новосіллям до закладу із подарунками завітав очільник Одеського регіону Максим Степанов.

«Рік тому в притулку ми побачили жахливі умови. Сьогодні тут комфортно, яскраво та тепло. Найголовнішим завданням для нас було, аби діти, на долю яких вже випало чимало випробувань, знову посміхалися. Після ремонту заклад отримав зручні ліжка, душові, ігрову та кухню. Тепер тут все так, як і має бути», — відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Діти особисто провели екскурсію притулком для голови Одеської ОДА та поділилися враженнями. Максим Степанов привітав малечу із прийдешніми святами, подарував солодощі та іграшки. А вихователям подякував за їхню роботу: «Я бажаю вам наснаги, здоров‘я та добробуту, дякую за те, що кожен день даруєте тепло нашим дітям».

Зазначимо, 24 листопада 2017 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов позапланово відвідав притулок у Березівському районі. Інформація від волонтерів підвердилася: здоров’ю дітей загрожувала надмірна вологість у приміщеннях. Заміні підлягали також санвузли, меблі та лінолеум.

За дорученням керівника ОДА терміново було складено проектно-кошторисну документацію. На проведення капремонту виділили субвенцію з обласного бюджету у розмірі майже 1,9 мільйонів гривень. Під час проведення робіт вихованці перебували у КЗ «Обласний притулок для дітей «Світанок».

Зазначимо, наразі триває процес реформування закладу. На базі притулку планується створити центр соціально-психологічної реабілітації дітей.