​У Балтському районі розпочалася підготовка плану перспективного розвитку на 3 роки

06 грудня 2018, 17:30
​У Балтському районі розпочалася підготовка плану перспективного розвитку на 3 роки

Балтська районна державна адміністрації розпочала підготовку плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки. 5 грудня у РДА стартували робочі зустрічі із представниками сільських громад району для визначення пріоритетних напрямків роботи.

«Сьогодні ми починаємо складну, але дуже важливу роботу – формування перспективного плану територій району не на рік, як було раніше, а на три наступні 2019-2021 роки. Наше спільне завдання і районної влади, і активу сіл, і мешканців населених пунктів усім разом визначити найбільш важливі інфраструктурні та соціальні об’єкти у кожному населеному пункті, поставити пріоритети та знайти можливість реалізувати задумане за підтримки Президента Петра Порошенка», – зазначив голова райдержадміністрації Роман Кацмаза.

Першою із запланованих була проведена зустріч з керівництвом Піщанської сільської ради Балтського району, представниками депутатського корпусу сільської та районної рад. У ході зустрічі визначено переваги і пріоритети, на основі яких будуть реалізовуватись першочергові об’єкти, що стануть маркерами у розвитку громади.