У Авангарді відкрили медіа-освітній простір

26 червня 2020, 16:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сучасний культурно-освітній медіа-центр відкрито у селищі Авангард Овідіопольського району. Це комфортний комп’ютеризований медіа-простір з доступом до Інтернету, Wi-Fi, бібліотекою сучасної української та зарубіжної літератури. Тут проходитимуть презентації, зустрічі, лекції та відеоконференції.

«Процес навчання та пізнання світу має бути цікавим — і для тих, хто набуває знання, і для самих вчителів. А ще він не має обмежуватися стінами школи чи вишу, — сказав присутній на відкритті керівник апарату Одеської облдержадміністрації Денис Мусієнко. — Щороку фахівці пропонують нові інтеграції, і от бібліотеки — це вже не просто місця, де видають книжки. Тримаймося цієї хвилі!»

У департаменті культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини ОДА підкреслюють, що сучасні реалії вимагають нових підходів та форм надання якісних культурних послуг населенню. Саме тому сьогодні варто говорити про нову архітектуру системи закладів культури на основі універсального доступу та економічної доцільності. Одними із них і є культурно-освітні медіа-центри.

Керівник департаменту Олена Олійник також предала новому закладу унікальні екземпляри книг про історію регіону та українську культуру.

Нагадаємо, це спільний проект з органами місцевої влади. Влада на місцях виділяє приміщення та робить у ньому ремонт, ОДА сприяє виділенню коштів з обласного бюджету на технічне обладнання центру (комп’ютери, відеопроектор тощо). Таким чином в області вже створено 21 медіа-центр центр.

«Приємно, що учасником проекту стала й Авангардівська громада, яка віднині матиме свій сучасний культурно-освітній медіа-центр», — додав Денис Мусієнко.