​У 15 ЦНАПах Одеської області спрощено механізм сплати адмінпослуг

05 грудня 2018, 18:00
​У 15 ЦНАПах Одеської області спрощено механізм сплати адмінпослуг

В Одеській області триває розвиток системи безготівкових платежів за надані адміністративні послуги. До системи еквайрингу протягом жовтня і листопада підключилися ще 15 ЦНАПів регіону. Про це повідомив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

«Ми продовжуємо створювати комфортні умови для мешканців регіону при сплаті адмінпослуг. Вже у 15 ЦНАПах області встановлено POS-термінали. Відвідувачам відтепер не потрібно стояти у чергах до каси банку та сплачувати додаткову комісію, достатньо мати лише платіжну картку системи MasterCard або VISA», — підкреслив Дмитро Радулов.

Зазначимо, отримати інформацію про місцезнаходження найближчих до ЦНАПів кас банку можливо на офіційному порталі Одеської області у розділі «Адміністративні послуги».

Нагадаємо, у червні голова Одеської ОДА Максим Степанов передав чотирьом районам області мобільні кейси з надання адмінпослуг «на дому» — для людей з інвалідністю та похилого віку. Йдеться про Болградський, Біляївський, Любашівський та Лиманський райони. Аналогічний досвід планується поширити на всю область.

Довідково. Еквайринг — це здійснення банком технологічного, інформаційного і розрахункового обслуговування організацій за операціями оплати товарів і послуг, проведеними за допомогою платіжних карток на обладнанні, наданому банком.