​В Одеській області триває ремонт дороги Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка

24 квітня 2018, 18:10
​В Одеській області триває ремонт дороги Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка

На ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка продовжуються ремонтні роботи. Про це стало відомо під час візиту голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова на місце ремонту.

«Наше завдання полягає у тому, аби максимально мобілізувати ресурс на розвиток інфраструктури. Я за те, щоб місцеві громади самостійно вирішували, на яких дорогах роботи проводити першочергово. В Одеській області ремонтуються автодороги не тільки державного значення», - підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, у 2017 році було виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено тендерні торги на проведення поточного середнього ремонту дороги Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка. Загальна вартість робіт перевищує 67 мільйонів гривень. Наразі роботи проводяться за рахунок обласного бюджету та державної субвенції.

Нагадаємо, ремонт доріг залишається одним із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова “Розумним регіон” на 2017-2019 роки.