«Тільки від нас залежить, якою буде наша країна», – Віталій Свічинський

24 серпня 2019, 17:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, за участі заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського, відбувся Марш патріотів та Захисників України.

«Ніхто не міг подумати, що після двох десятків років незалежності, підняття духу українського народу, культури, ми знову станемо на захист кордонів та кожної родини. Я низько вклоняюся всім військовослужбовцям, волонтерам та їх родинам, що роблять все можливе, щоб ми були незалежні. Ми повинні шанувати та пам'ятати всіх військових, котрі сьогодні з небес дивляться на нас, які віддали найдорожче – життя, за Україну, за наше майбутнє. Тільки від нас залежить, якою буде наша країна, який її вектор буде сьогодні. Я переконаний, що в Україні створюється та народжується нова нація – патріотів, людей, які всіма силами і всім своїм життям будуть стояти за свою державу», – наголосив Віталій Свічинський.

Також біля пам'ятного знаку загиблим воїнам АТО Віталій Свічинський разом з військовими, духовенством та громадою вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів.