Степанов зобов’язав голів РДА відзвітувати за невиконання доручень

12 вересня 2017 року, 16:08

Очільник області Максим Степанов зобов’язав всіх голів РДА надати пояснення щодо невиконання його доручень. В деяких районах їх кількість сягає майже десятка. Про це йшлося під час селекторної наради 12 вересня.

 «Згідно зі статистикою невиконаних або виконаних неналежним чином моїх доручень можу зробити висновок, що у вас є більш важливі справи, ніж виконання безпосередніх обов’язків. Ви всі без виключення напишете мені пояснення по кожному дорученню, чому вони не реалізовані. Я особисто їх перегляну. Департамент персоналу підготує мені пропозиції, що робити і яка ступінь дисциплінарної відповідальності буде застосована. Мені потрібна нормальна конструктивна робота. І, звичайно, ви маєте терміново виконати всі доручення», – наголосив Максим Степанов.

Також, за словами директора Департаменту фінансів ОДА Марини Зінченко в районах та містах області не освоюються належним чином бюджетні кошти за капіталізованими програмами усіх рівнів.

«З передбачених міжбюджетних трансфертів на соціально-економічний розвиток в містах та районах 235 млн грн, на сьогоднішній день освоєно 97,8 млн грн. В нас немає жодної заявки на освоєння бюджетних коштів від районних держадміністрацій – Ананьївської, Болградської, Великомихайлівської та Захарівської, а також об’єднаних територіальних громад – Балтської, Біляївської та Ширяївської», – зазначила Марина Зінченко.

Очільник області Максим Степанов доручив всім головам РДА до кінця тижня надати інформацію, на які інфраструктурні об’єкти будуть витрачені кошти, а також на якій стадії знаходяться договори та тендерні процедури.

«Ви зі мною жартуєте? Кожен збудував комунізм у своєму районі. Виходить, що в нас є  Фонд регіонального розвитку і немає жодного проекту. В п’яти районах відсутні проекти з секторальної підтримки. А потім до мене приходять люди на прийом з приводу того, що в них паркан впав. Я чекаю від вас інформацію до кінця тижня», – підкреслив Максим Степанов.

Портал працює в режимі тестової експлуатації