Степанов: «Одеському регіону потрібна інфраструктурна революція» 

13 вересня 2017 року, 18:38

Замість чергового «латання дір» чорноморське узбережжя отримає новий інфраструктурний об’єкт. Протягом останніх 30 років на автодорозі Одеса - Чорноморськ експлуатується понтонна переправа, яка потребує постійного ремонту. До наступного туристичного сезону її замінить сучасний мостовий перехід через Сухий Лиман. 

«Ми продовжуємо реалізацію програми «Розумний Регіон». Побудова мостового переходу необхідна, бо вона з’єднує порти Одещини. Крім постачання вантажів, об’єкт стане у нагоді всім мешканцям Чорноморська і гостям області. У наступному році ми очікуємо на 5 мільйонів туристів», – повідомив керівник ОДА Максим Степанов. 

Проект реалізується за кошти державного, міського бюджету і ДП «Адміністрації морських портів України». Фінансову допомогу також надасть Державний фонд регіонального розвитку.  

«За погодженням з Кабінетом Міністрів України на будівництво виділять ще 70 мільйонів гривень. Перший транш, який складає майже 58 мільйонів гривень, вже спрямований у Чорноморськ. Такий підхід економічно доцільніший, ніж постійний ремонт застарілої споруди», – підкреслив заступник Чорноморського міського голови Юрій Крук.

Загалом на будівництво мостового переходу витратять більше 130 млн гривень. Автори проекту впевнені, що це дасть додатковий імпульс розвитку портового промислового комплексу і збільшенню туристичних потоків.

Портал працює в режимі тестової експлуатації