Степанов: «До кінця року на всій території Одеської області буде мовлення українських телеканалів»

12 вересня 2017 року, 18:59

Проблема українського мовлення в районах Одеської області буде вирішена до кінця року. Про це повідомив голова ОДА 12 вересня під час брифінгу за участю представників Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Верховної Ради України.

«В нас є велика проблема – в деяких районах та населених пунктах області взагалі відсутнє українське телебачення. Знаходячись у стані війни з Російською Федерацією, ми маємо мовлення російських каналів, сигнал яких йде з Придністров’я і поширюється територією України. Я вважаю, що питання інформаційної безпеки не менш важливе, ніж питання безпеки на вулицях. Тому я впевнений, що до кінця року в нас буде мовлення українських телеканалів на всій території Одеської області», – наголосив Максим Степанов.

За словами представників комітету ВРУ, в Одеській області є вся інфраструктура для запуску цифрового мовлення.

«Три райони Одеської області практично повністю мають сигнал з інших країн і не мають українського телебачення. Ми були в Кілії, де людям доводиться слухати тільки молдовське та румунське радіо. Нами вже напрацьовано алгоритм вирішення проблеми. Найближчим часом ми винесемо це питання на розгляд Нацради, щоб вона якнайшвидше видала ліцензію для провайдера цифрового мовлення  в Одеській області», – зазначила голова Комітету свободи слова та інформполітики ВРУ Вікторія Сюмар.

Портал працює в режимі тестової експлуатації