​Максим Степанов: Одеська область заслуговує бути майданчиком для спілкування найпотужніших гравців аграрного сектору

07 вересня 2018, 12:38
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Одеський регіон заслуговує на звання майданчику для продуктивного діалогу потужних представників аграрної спільноти. Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час відкриття III Міжнародної конференції Grain Ukraine в Одеській області.

«Одеський регіон має величезний потенціал і велику увагу, зокрема, ми приділяємо аграрному сектору. Цифри це підтверджують. Торік ми зібрали 4,3 мільйонів тонн зерна. У цьому році тільки ранніх зернових — 3,6 мільйонів тонн. І це — найвищий показник по всій країні. Мені дуже приємно, що ми з кожним роком зміцнюємо потенціал експорту соняшникової олії і на сьогодні це вже до 13% її світового експорту. Ми лідируємо й у виробництві вина – маємо близько 65% від усієї продукції країни. Усе це — досить серйозні здобутки. А головне, нам є куди зростати», — підкреслив Максим Степанов.

Зазначимо, на захід приїхали представники агроринку з понад десяти країн світу. Учасники конференції Grain Ukraine 2018 обговорюватимуть останні тренди аграрного ринку, а також розвиток стійких бізнес-моделей і впровадження технологічних агроінновацій. У центрі уваги експертів і спікерів конференції, зокрема, такі теми, як головні ринки збуту чорноморського зерна; сьогодення та майбутнє ф'ючерсів на чорноморську пшеницю та кукурудзу; торгова війна США і Китаю та її вплив на світовий ринок зерна та інші. Захід триватиме два дні.