​Стартапи Одеської області можуть отримати міжнародну фінансову підтримку

29 січня 2019, 15:30
​Стартапи Одеської області можуть отримати міжнародну фінансову підтримку

Інноваційні науково-технічні стартапи Одеської області мають змогу отримати міжнародну фінансову підтримку. Сума такої допомоги — від 50 тисяч євро, вона здійснюватиметься у рамках програми MIT Enterprise Forum CEE. Про це повідомив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

«Реалізацію програми MIT Enterprise Forum CEE розпочато Польським Фондом Технологічного підприємництва MIT EF. Її мета – підтримка інноваційних науково-технічних стартапів з Центральної та Східної Європи шляхом об’єднання їх потенціалу зі знаннями та ресурсами великих підприємств з фінансового, страхового, енергетичного та медичного секторів. Участь у програмі дозволить пришвидшити розвиток компаній, які бажають вийти на міжнародний ринок», — підкреслив Дмитро Радулов.

Відтак, для участі у програмі стартапи повинні заповнити анкету і завантажити відео про свою команду англійською мовою. Набір триватиме до 3-го березня. Експертне журі, до складу якого входять міжнародні інвестори і ментори, обере 25 найбільш перспективних стартапів. Програма розпочнеться у Варшаві, де протягом трьох місяців підприємці вдосконалюватимуть власні бізнес-моделі, матимуть доступ до унікальних технічних та технологічних можливостей партнерів програми.

Зазначимо, MIT Enterprise Forum CEE є частиною глобальної мережі MIT Enterprise Forum, яка пов'язана з кращим у світі технологічним університетом - Массачусетським технологічним інститутом. Більш детальну інформацію щодо MIT Enterprise Forum CEE можна отримати за посиланням: https://mitefcee.org/?page_id=7268 або в департаменті економічної політики та стратегічного планування ОДА за телефоном: 048 71 89 574 та e-mail: strategy21.27.oda@gmail.com.

Нагадаємо, розвиток малого та середнього підприємництва — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон».