«Start-up University»: в Одеській області презентували проект для бізнес-новаторів

18 грудня 2018, 12:50
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області презентували проект «Start-up University». Його мета – надання молоді бізнес-консультацій та проведення освітніх тренінгів для підвищення ефективності підприємницької діяльності на території регіону. Проект буде реалізовано за рахунок коштів Європейського Союзу та підтримки Одеської обласної державної адміністрації.

«Проект «Start-up University» покликаний допомогти молоді просувати свої бізнес-ідеї. На базі Одеського національного економічного університету буде створено альтернативне середовище навчання молодих підприємців регіону. Також ми будемо виїжджати у різні райони, де на конкурсах обирати цікаві проекти та знаходити для них фінансування. Ми розуміємо, що сьогодні інновації та технології є не тільки ключовим фактором успіху в конкуренції, але й запорукою успішного розвитку держави, зокрема, Одеської області», — зазначила начальник управління інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Одеської обласної державної адміністрації Євгенія Волинець.

У рамках проекту молодь віком від 12 до 25 років зможе отримати актуальні знання і навички у відкритті і розвитку власної справи. Навчання здійснюватиметься в умовах неформального спілкування з провідними фахівцями та підприємцями, які вже мають досвід у цій галузі. Проект стартує у 2019 році. За результатами його реалізації очікується підвищення активності та ефективності здійснення підприємницької діяльності молоддю Одеської області, а також зростання рівня зайнятості населення за рахунок створення додаткових робочих місць.

Зазначимо, «Start-up University» є одним з п’яти проектів, який переміг на конкурсі Мінрегіону на отримання грантових коштів від Євросоюзу. На реалізацію всіх проектів Одеська область отримала 65 мільйонів гривень.

Нагадаємо, всі проекти підготовлені у рамках Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.