Співпраця Одеської облдержадміністрації з Австрійською Агенцією Розвитку та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй триває

05 липня 2019, 17:20
Gallery item
Gallery item

Під головуванням виконуючої обов’язки голови Одеської обласної державної адміністрації Світлани Шаталової відбулась нарада щодо підведення підсумків реалізації спільного проекту Австрійської Агенції Розвитку та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей».

У заході взяли участь голова Одеського обласного підрозділу впровадження Проекту Австрійської Агенції Розвитку та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй Тетяна Маяк, голови райдержадміністрацій та громад, на території яких впроваджувались ці проекти. Нагадаємо, на території Одеської області цей проект успішно реалізовувався у дві фази, починаючи з 2017 року: у першій фазі взяли участь 10 громад 7 районів області, у другій – 7 громад 4 районів області.

«У рамках проекту здійснено енергоефективні та енергозберігаючі заходи у 13 навчальних закладах та дошкільних навчальних закладах (7 шкіл та 6 дитсадків), двох сільських амбулаторіях. Також важливе надбання Проекту – це підтримка економічного розвитку області шляхом підтримки двох кооперативів та 8 малих несільських бізнес-ініціатив. Впровадження таких спільних проектів є надзвичайно важливим для Одеської області, оскільки сприяє не тільки підвищенню добробуту та рівня життя сільських мешканців, а й формуванню самосвідомості, самодостатності місцевих громад, активізації людей до об’єднання зусиль спільно з місцевими органами влади», – повідомила Світлана Шаталова.