Сьогодні відбулася селекторна нарада за участю керівників РДА, ОТГ та міст обласного значення

20 травня 2019, 15:45
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

20 травня 2019 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського проведено селекторну нараду з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

Під час проведення наради начальник управління Укртрансбезпеки в Одеській області Сергій Талала доповів про підсумки роботи управління в рамках тижня безпеки руху та по виведенню з ринку пасажирських перевезень нелегальних перевізників.

«Співробітниками Укртрансбезпеки в Одеській області, обласної державної адміністрації, управління патрульної поліції та інших здійснюються спільні перевірки дотримання законодавства під час здійснення пасажирських автомобільних перевезень», – зазначив Сергій Талала.

Зазначимо, що під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху, який проходив з 6-12 травня 2019 року, було перевірено 2771 одиниць транспортних засобів.

Ще одним питанням наради було підведення підсумків опрацювання звернень за І квартал 2019 року, що надходять від заявників на урядову «гарячу лінію» та направляються на розгляд до обласної державної адміністрації. Директор Контактного центру Одеської області Тетяна Беккер доповіла, що упродовж звітного періоду оперативно опрацьовано 4897 звернень.

Також було заслухано доповідь військового комісара Одеського обласного військового комісаріату Юрія Белякова про стан проходження весняного призову громадян на строкову військову службу.