«Сьогодні ми маємо чудову можливість сказати теплі слова подяки батькам, дідусям та бабусям, прадідам, ветеранам і всім літнім людям за вклад у розвиток майбутніх поколінь», – Віталій Свічинський

01 жовтня 2019, 19:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

1 жовтня 2019 року заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський привітав громадян похилого віку та ветеранів з однойменними святами.

«Сьогодні ми маємо чудову можливість сказати теплі слова подяки батькам, дідусям та бабусям, прадідам, ветеранам і всім літнім людям за вклад у розвиток майбутніх поколінь. Ви є джерелом мудрості, наснаги, невичерпної енергії та взірцем для кожного з нас. Пам'ятайте, що молодість – це не вік, а стан душі», – наголосив Віталій Свічинський.

Зазначимо, що Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, людей з інвалідністю, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку». Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.