Служба з питань дітей разом з волонтерами презентувала нову систему допомоги дітям

12 листопада 2019, 12:32
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У жовтні служба у справах дітей Одеської облдержадміністрації презентувала проєкт плану деінституалізаціі в Одеській області. Саме за цим планом у наступні 7 років буде реорганізовано систему надання соціальних послуг дітям та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Волонтерами та БФ «Маніфест Миру» було запрошено всіх небайдужих на круглий стіл із обговорення проєкту регіонального плану деінституалізації.

Заступник голови Одеської ОДА Віталій Свічинський разом із волонтерами та громадськими активістами взяли участь у Круглому столі з обговорення проєкту Регіонального плану з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Одеській області на 2019-2026 роки для напрацювання ефективних пропозицій та механізмів.

Були розглянуті питання: збору даних про становище дітей у районах, містах, об’єднаних територіальних громадах; моніторингу закладів інституційного догляду та виховання дітей; інвентаризації освітніх, медичних, реабілітаційних послуг, які надаються дітям та сім’ям з дітьми, а також була звернута увага на необхідність вивчення потреб сімей, діти яких перебувають у закладах інтернатного типу.