Скорочення черги у дитсадки: нові дошкільні відділення відкрили у Березівському районі

06 листопада 2018, 10:30
Скорочення черги у дитсадки: нові дошкільні відділення відкрили у Березівському районі

У двох селах Березівського району відкрито нові дошкільні відділення. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

«Відділення розташовані в окремих приміщеннях шкіл сел Петрівка та Михайлівка. Вони обладнані необхідними меблями, інвентарем та іграшками. Кожне з них розраховано на 20 місць. Відтак, ще 40 дітлахів зможуть отримувати якісну дошкільну освіту», — підкреслив директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.

Зазначимо, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов ініціював запровадження у регіоні механізму «кошти йдуть за дитиною» у фінансуванні дошкільних закладів, аби повністю ліквідувати черги у дитсадках. Це стимулюватиме приватний сектор відкривати нові дитсадки і допоможе системно вирішувати проблему з чергами.

Нагадаємо, розвиток мережі дошкільних закладів в Одеській області — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон». Лише у період з вересня 2017 по вересень 2018 року в Одеській області було утворено 2400 додаткових місць у дитячих садках. І до кінця року буде створено ще 600 місць.