Щеплення від дифтерії щодня роблять близько 400 мешканців Одеської області

13 лютого 2018 року, 16:04

В Одеській області щодня близько 400 осіб вакцинуються від дифтерії. До початку активної кампанії щеплення, яку проводить Одеська облдержадміністрація, цей показник становив близько 50-60 людей на день. Про це стало відомо під час апаратної наради в Одеській обласній державній адміністрації. 

«Коли у регіоні почався спалах кору, була схожа динаміка із щепленням від цієї хвороби. Втім, після активної кампанії, даний показник значно виріс. Я закликаю активніше вакцинуватися від дифтерії, адже ця хвороба навіть страшніша за кір», — наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. 

Зазначимо, в Одеській обласній державній адміністрації функціонує кабінет вакцинації від дифтерії. За два тижні у ньому зробили щеплення близько 200 людей.  

Нагадаємо, 31 січня голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов звернувся до Міністерства охорони здоров’я України з вимогою терміново перерозподілити 900 доз протидифтерійної сироватки у регіони. На даний момент їх в Одеській області немає.

Портал працює в режимі тестової експлуатації