Сергій Паращенко зустрівся з представниками компаній «NOTUS ENERGY» та «ВКН УКРАЇНА»

03 червня 2019, 14:20
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Паращенко зустрівся з представниками німецької компанії «NOTUS ENERGY» та «ВКН УКРАЇНА», що є партнерами з реалізації проектів у галузі вітроенергетики в Овідіопольському районі Одеської області.

«Україна приєдналася до амбітних європейських цілей у збільшенні виробництва альтернативної енергії і запровадила потужний стимул для інвестицій в «зелену» енергетику. Сьогодні гостро стоять питання підвищення енергетичної безпеки та зниження впливу енергетичної галузі на довкілля. Відновлювані джерела енергії можуть зіграти ключову роль у вирішенні цих питань. Тому ми з великою повагою ставимось до вашої роботи і розуміємо, що енергоефективність – це майбутнє. Ми готові працювати за найвищими стандартами, за принципами прозорості та відкритості», – наголосив Сергій Паращенко.

«Наша компанія реалізує проекти у Франції, Мексиці, Чилі, Фінляндії, Косово. Ми дуже раді, що увійшли у цей проект в Одеській області, який є дуже потужним. Ми досить оптимістично налаштовані щодо України і впевнені, що це не останній проект», – підкреслив засновник компанії «NOTUS ENERGY» Гайнер Роджер.

Також очільник області подякував реалізаторам проекту за інвестування в альтернативну енергетику нашого регіону та підкреслив, що обласна державна адміністрація готова надати все необхідне сприяння і підтримку.

Зазначимо, що «ВКН УКРАЇНА» розвиває вітрові парки в Україні з 2009 року і має глибокий досвід впровадження вітрових проектів в Україні, починаючи з початкової фази, повного проектування, придбання землі та підтримки стадії будівництва.