Сергій Паращенко зустрівся з делегацією Генерального Директорату Європейської комісії з питань зовнішніх відносин (RELEX)

24 травня 2019, 19:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні відбулася зустріч виконуючого обов’язки голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Паращенка та представників виконавчих органів влади з делегацією Генерального Директорату Європейської комісії з питань зовнішніх відносин (RELEX).

Представники Директорату відвідали Одеську область в рамках візиту до Регіонального представництва Консультативної Місії Європейського Союзу.

Співпраця Одеської обласної державної адміністрації з Консультативною Місією Європейського Союзу існує вже не перший рік та дає свої позитивні результати. Консультації, які проводяться перед масовими заходами, сприяють позитивній динаміці та злагодженій співпраці правоохоронних органів з експертами КМЄС. Створюються нові механізмів співробітництва.

«Демократичний цивільний контроль над сектором безпеки і оборони є засадничим принципом. Здійснення цивільного контролю у відповідності до інших принципів, таких як верховенство права, законність, підзвітність, прозорість, ефективність та результативність сприятиме подальшому зміцненню демократії в Україні, зокрема, і в Одеській області» - зазначив Сергій Паращенко.

Також очільник області підкреслив ,що безпекова ситуація в області є однією з пріоритетних цілей в роботі органів державної влади. Саме тому існує необхідність вивчення та залучення європейського і міжнародного досвіду щодо зазначеного питання.

Нагадаємо, на початку березня 2018 року в Одесі відкрили регіональне представництво Консультативної місії Європейського союзу в Україні (КМЄС).