Сергій Колебошин зустрівся з представниками державної компанії МСС

23 травня 2019, 17:10
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні відбулась зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Колебошина з представниками державної компанії МСС (Китайська народна республіка).

Під час заходу сторонами було обговорено співробітництво між Україною та Китайською народною республікою. Ключовою темою для бесіди став розвиток відновлювальної енергетики, зокрема, можлива реалізація інвестиційних проектів на території Одещини.

«Ми цінуємо партнерські відносини і налаштовані на плідну співпрацю. Для цього є всі необхідні передумови. Україна та Китай мають давні дружні стосунки. Маємо за мету обмін досвідом з використання більшості доступних видів «чистої енергетики»: гідроелектростанцій, біоенергетики, вітроенергетики і сонячної енергетики», – зазначив Сергій Колебошин.

«Китай, як один із світових фундаторів у «зеленій» енергетиці, вже бере активну участь у створенні нових потужностей відновлюваної енергетики в Україні. Такі проекти заплановані і в Одеській області», – наголосив керівник компанії MCC Ма Ю Чун.

Також під час зустрічі були обговорені питання культурної, освітньої та економічної співпраці, а також презентовано інвестиційний та туристичний потенціали Одеської області.