Селекторна нарада з питань розвитку системи охорони здоров'я в сільській місцевості

07 травня 2019, 18:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні відбулася селекторна нарада з питань розвитку системи охорони здоров'я в сільській місцевості під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського.

Під час наради розглянуто питання відпускання лікарських засобів виключно за електронними рецептами.

«В кожному районі Одеської області є аптеки або аптечні пункти, які підписали договори з Національною службою здоров'я України і мають можливість відпускати лікарські засоби за електронними рецептами за урядовою програмою реімбурсації лікарських засобів «Доступні ліки», – наголосив Віталій Свічинський.

В Одеській області кількість аптечних закладів, що підписали договори з Національною службою здоров'я України – 50, а місць відпуску лікарських засобів за електронними рецептами – 272.

Також було розглянуто перелік амбулаторій для яких необхідно придбати автотранспорт та які необхідно дооснастити програмно-апаратними комплексами для надання медичних послуг із застосуванням телемедицини.

Зазначимо, що в Одеській області вже відкрито 3 сільських амбулаторії із 29 запроектованих.

Нагадаємо, Одеська область першою в країні розпочала реформу сільської медицини. Сільським амбулаторіям області передали 29 службових автівок моделі Renault Duster. Лікарі вже використовують сучасні кросовери, зокрема, під час виїздів до пацієнтів і надання консультацій.