Селекторна нарада з питань розвитку системи охорони здоров'я в сільській місцевості

07 травня 2019, 18:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні відбулася селекторна нарада з питань розвитку системи охорони здоров'я в сільській місцевості під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського.

Під час наради розглянуто питання відпускання лікарських засобів виключно за електронними рецептами.

«В кожному районі Одеської області є аптеки або аптечні пункти, які підписали договори з Національною службою здоров'я України і мають можливість відпускати лікарські засоби за електронними рецептами за урядовою програмою реімбурсації лікарських засобів «Доступні ліки», – наголосив Віталій Свічинський.

В Одеській області кількість аптечних закладів, що підписали договори з Національною службою здоров'я України – 50, а місць відпуску лікарських засобів за електронними рецептами – 272.

Також було розглянуто перелік амбулаторій для яких необхідно придбати автотранспорт та які необхідно дооснастити програмно-апаратними комплексами для надання медичних послуг із застосуванням телемедицини.

Зазначимо, що в Одеській області вже відкрито 3 сільських амбулаторії із 29 запроектованих.

Нагадаємо, Одеська область першою в країні розпочала реформу сільської медицини. Сільським амбулаторіям області передали 29 службових автівок моделі Renault Duster. Лікарі вже використовують сучасні кросовери, зокрема, під час виїздів до пацієнтів і надання консультацій.