Селекторна нарада щодо проведення оздоровчої кампанії

23 травня 2019, 19:50
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

23 травня 2019 року заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський взяв участь у селекторній нараді під головуванням представників Міністерства соціальної політики України щодо проведення оздоровчої кампанії у 2019 році.

З метою покращення якості оздоровчих послуг, забезпечення безпеки перебування дітей на оздоровленні та відпочинку, належної підготовки позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до проведення оздоровчої кампанії в Одеській області затверджено план заходів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році, уже діє обласний штаб з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей, утворено міжвідомчу комісію з контролю діяльності позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які розташовані на території Одеської області.

Оздоровлення дітей в області проводиться за трьома рівнями, а саме: за кошти державного бюджету, за кошти обласного бюджету та за кошти адміністративно-територіальних одиниць області.

За оперативними даними на проведення оздоровчої кампанії 2019 року заплановано 80 млн. грн. (80217,4 тис. грн.) з них кошти обласного бюджету – 12776,3 тис., кошти місцевих бюджетів – 40860,7 тис. грн., позабюджетні залучені кошти – 26580,4 тис. грн.

Послуги надаватимуть: 694 заклади відпочинку та 39 закладів оздоровлення та відпочинку.