Селекторна нарада під головуванням Віталія Свічинського

06 травня 2019, 15:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

6 травня 2019 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського, за участі заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Колебошина та керівника апарату обласної державної адміністрації Ігоря Ткачука, проведено селекторну нараду з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад і міськими головами міст обласного значення.

Під час проведення наради директор Департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації Лілія Коваленко доповіла про стан підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

«Оздоровлення та відпочинок дітей є одним із пріоритетних напрямків реалізації державної політики в Україні, зокрема, в Одеській області. Для реалізації оздоровчої кампанії обласна державна адміністрація вживає всі можливі заходи з метою її проведення на належному рівні», – зазначив Віталій Свічинський.

«Систематично здійснюється контроль за ходом підготовки та організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей. Головний вектор зосереджено на оздоровчій кампанії дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а також на збереженні мережі дитячих закладів оздоровлення і відпочинку», – підкреслила Лілія Коваленко.

Під час засідання Сергій Колебошин наголосив на продовженні роботи з придбання житла для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та на подальшому будівництві інклюзивно-ресурсних центрів для реабілітації й корекції розвитку дітей.

Також було заслухано доповідь військового комісара Одеського обласного військового комісаріату Юрія Белякова про стан проходження весняного призову громадян на строкову військову службу.