Селекторна нарада

27 травня 2019, 16:20
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Колебошина, проведено селекторну нараду з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

Директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Олександр Лончак доповів про пріоритетні напрямки щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року. Повідомив, що у рамках реформи освіти і впровадження концепції «Нової української школи», з 1 вересня 2019 року у 708 закладах освіти, які мають початкову школу, відкриється 1319 перших класів, де навчатимуться 29177 першокласників.

«Забезпечення необхідних умов для вивчення державної мови у закладах освіти з національним складом учнів – це важливе завдання у розбудові Нової української школи. Передбачається забезпечення дидактичними україномовними матеріалами 196 закладів загальної середньої освіти знавчанням мовами національних меншин», – зазначив Олександр Лончак.

«Саме від нас з вами залежить подальший успіх освітніх змін, тому наше спільне завдання – створювати умови для навчання та виховання сучасного покоління українців», – зазначив Сергій Колебошин.

Також заступник голови наголосив, що підготовка до нового навчального сезону є вирішальною умовою ефективного навчального року, тому робота з забезпечення навчального процесу необхідними матеріалами має бути проведена вчасно і без порушень встановлених строків.