Ще у двох районах Одеської області створені навчально-практичні центри для слюсарів і швачок

27 грудня 2018, 17:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У Балтському та Подільському районах створено навчально-практичні центри. У них здійснюватиметься підготовка слюсарів, швачок і кравців для потреб сучасного ринку праці. У відкритті центрів взяв участь заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

«Для розвитку професійно-технічної освіти у першу чергу необхідні сучасні технології навчання та устаткування. Адже випускникам у майбутньому необхідно працювати за таким обладнанням, але у деяких закладах регіону матеріально-технічна база не оновлювалася з минулого століття. Саме тому відкриття таких центрів – це запорука конкурентоспроможності та працевлаштованості наших кадрів», — підкреслив Сергій Колебошин.

Відтак, на базі Подільського професійного ліцею створено НПЦ з професії «Електрослюсар з ремонту устаткування розподільчих пристроїв». З обласного бюджету було виділено 1 мільйон 100 тисяч гривень на закупівлю верстаків, інструментів і захисного спецодягу. У закладі здійснюватиметься професійне навчання незайнятого населення, а також стажування викладачів і майстрів виробничого навчання.

Ще один НПЦ створено на базі Північного центру професійної освіти. У ньому буде відбуватися підготовка кадрів за професіями «Швачка. Кравець. Закрійник». У закладі було проведено необхідні ремонтно-будівельні роботи, а також за кошти обласного бюджету придбано швейні машини, прасувальні столи та інше навчальне обладнання.

Нагадаємо, модернізація та розвиток професійно-технічної освіти — один із ключових пріоритетів програми голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «О-12. Дванадцять кроків назустріч сучасній освіті». Нові стандарти підготовки фахівців формуються у партнерстві з бізнесом регіону.