Ще 14 мешканців Одеської області отримали статус воїнів-добровольців

07 вересня 2018, 14:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Воїнами-добровольцями визнано ще 14 мешканців регіону, які безпосередньо брали участь у захисті незалежності, суверенітету і територіальної цілісності на Сході України. Про це стало відомо під час чергового засідання комісії для встановлення статусу воїнів – добровольців АТО в Одеській обласній державній адміністрації.

«Комісія працює на обласному рівні для того, аби добровольці могли отримати посвідчення та відповідні пільги. Саме вони одними з перших вирушили на передову, захищати цілісність України. І ми не можемо залишатися осторонь. Перед тим, як колегіально ухвалити рішення про встановлення статусу, ми ретельно вивчаємо документи. Кожне звернення розглядається окремо», — підкреслив переший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

Зазначимо, від початку роботи комісії такий статус отримали вже 36 воїнів-добровольців. Комісію очолює перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук. До її складу входять представники структурних підрозділів ОДА, державних силових структур, добровольчих формувань та громадських організацій.

Нагадаємо, воїни-добровольці отримуватимуть пільги на сплату житлово-комунальних послуг у розмірі 75% у межах соціальних норм споживання. Щомісячна сума виплат складатиме близько 700 гривень.