Шабельницький НВК отримав новий шкільний автобус

22 січня 2020, 17:40
Шабельницький НВК отримав новий шкільний автобус

21 січня 2020 року шкільна громада Шабельницького НВК отримала новий шкільний автобус. Вручити подарунок до навчального закладу завітали: голова Миколаївської районної ради Віктор Купченко, в.о. начальника управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Перевізник, голова Шабельницької сільської ради Федір Парапір та інші.

Гості щиро привітали педагогічний та учнівський колективи школи зі знаковою подією у їх шкільному житті, зазначивши, що новий шкільний автобус буде підвозити школярів не лише щоденно на заняття, а й на олімпіади, конкурси, екскурсії. Побажали дітям успіхів у навчанні.

В свою чергу директор школи Галина Заболотна, від імені усієї шкільної родини – дітей, педагогів, батьків, подякувала представникам влади та усім, хто долучився до придбання автобуса.

Зазначимо, що придбання автобуса здійснено за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, співфінансування за рахунок коштів Шабельницької сільської ради та співфінансування з районного бюджету. Підвезення дітей до закладу освіти здійснюється з трьох сіл: Жукове, Дубове, Григорівка.