Розпочато підготовку до опалювального сезону

12 червня 2019, 17:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Шаталової відбулось засідання регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

У засіданні взяли участь представники теплопостачальних підприємств області, правоохоронних органів, структурних підрозділів Одеської облдержадміністрації, депутатського корпусу, місцевого самоврядування, райдержадміністрацій та ОТГ. У ході наради було розглянуто плани з підготовки до осінньо-зимового періоду, питання оснащення багатоквартирних житлових будинків приладами обліку теплової енергії та стан готовності теплопостачальних підприємств до опалювального сезону.

Світлана Шаталова наголосила, що, хоча до зимового періоду далеко, готуватися потрібно вже сьогодні. Під час селектору з керівництвом районів та міст обласного значення вона доручила ретельно перевірити стан підготовки житлового фонду, об’єктів теплопостачання, та дорожньо-мостового господарства до зими.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності ОДА Антон Шалигайло повідомив, що при підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року заплановано підготувати до роботи 1234 котельні, 1895,5 кілометрів теплових мереж, 252 центральні теплові пункти.