​Роботу Єдиної диспетчерської служби швидкої допомоги поширено на всю Одеську область

20 червня 2018, 11:00
​Роботу Єдиної диспетчерської служби швидкої допомоги поширено на всю Одеську область

Єдину оперативну диспетчерську службу екстреної медичної допомоги Одеської області поширено на мешканців усього регіону. Процес завершився у стислі терміни — всього за три місяці. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Відсьогодні єдиним номером «103» можуть скористатися всі без виключення мешканці Одеської області. Ми стали однією з 12 областей України, яку на 100% приєднано до Єдиної оперативної диспетчерської служби швидкої допомоги. І зроблено це в рекордні терміни», — підкреслив Максим Степанов.

Зазначимо, ЄОДС було відкрито наприкінці березня. Останніми до Служби підключили Ананьївський, Ширяївський та Савранський райони, у яких мешкають близько 78 тисяч людей.

Нагадаємо, Єдина оперативна диспетчерська служба значно зменшує час прибуття бригади медиків до пацієнта завдяки автоматизації прийому викликів, електронному контролю всіх етапів надання швидкої допомоги, а також оптимізації управління ресурсами. Інформація автоматично обробляється та передається безпосередньо на мобільний пристрій бригади швидкої допомоги. Завдяки роботі служби налагоджено вибір найближчої бригади для виконання заявки. Також обирається найкоротший маршрут її руху завдяки застосуванню GPS-навігації.