Роботу Єдиного диспетчерського центру швидкої допомоги Одеської області поширено ще на два райони

04 квітня 2018, 11:00
Роботу Єдиного диспетчерського центру швидкої допомоги Одеської області поширено ще на два райони

До Єдиної оперативно-диспетчерської служби екстреної медичної допомоги Одеської області додатково підключені мешканці Біляївського та Овідіопольського районів. Про це повідомила директор КУ «Одеський обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олена Теряєва.

«Щодня очікуємо нові звернення на лінію “103” з цих районів. Адже у їх межах живуть більше 140 тисяч мешканців. Із початком літнього сезону сюди приїдуть ще 15-20 тисяч людей, зокрема, на такі відомі курорти, як Грибівка та Кароліно-Бугаз. Роботою десяти бригад швидкої допомоги охоплені 61 населений пункт Біляївського та Овідіопольського районів, а також міста Біляївка і Теплодар», — підкреслила Олена Теряєва.

За її словами, також на Єдину оперативно-диспетчерську службу екстреної медичної допомоги Одеської області переведено дзвінки з операторів Укртелеком і Vodafone. Сьогодні будуть підключені також абоненти Kyivstar та Life.

Нагадаємо, 21 березня в Одеській області відкрили Єдиний диспетчерський центр екстреної медичної допомоги. Одразу до нього було підключено міста Одеса, Чорноморськ та Южне. Новий диспетчерський центр значно зменшує час прибуття бригади медиків до пацієнта. Це стає можливим завдяки автоматизації прийому викликів, електронному контролю всіх етапів надання швидкої допомоги, а також оптимізації управління ресурсами. Відтак, завдяки роботі центру налагоджено вибір найближчої бригади для виконання заявки. Також обирається найкоротший маршрут її руху завдяки GPS-навігації.

Нагадаємо також, підвищення якості медичних послуг в Одеській області є одним з пріоритетів реалізації Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017–2019 роки.