Робочий візит до Одеської області заступника Міністра соціальної політики України Олега Коваля

30 вересня 2019, 14:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

27 та 28 вересня 2019 року з робочим візитом до Одеської області прибув заступник Міністра соціальної політики України Олег Коваль.

Під час візиту 27 вересня 2019 року Олег Коваль, у супроводі директора Департаменту соціальної та сімейної політики ОДА Лілії Коваленко та начальника служби у справах дітей ОДА Володимира Самборського, відвідав Ананьївський дитячий будинок-інтернат, Ананьївський ЦНАП Ананьївської райдержадміністрації, ознайомився з роботою Ширяївської селищної ОТГ.

«Дитина сьогодні повинна рости в сім’ї або в умовах максимально наближених до сімейних. У той же час має розвивати свої здібності, свій творчий потенціал та активно займатися спортом. У разі, якщо батьки працюють і не мають можливості постійно бути з дітьми, держава надасть таким сім’ям кваліфіковану помічницю, яка певний час протягом дня буде з дітьми. Я в чергове наполягаю на тому, що справді щасливою дитина може бути лише проживаючи в сім’ї», - наголосив Олег Коваль.

28 вересня 2019 року, в рамках програми візиту, заступник Міністра соціальної політики України Олег Коваль відвідав Білгород-Дністровський дитячий будинок-інтернат, ЦСПР ССД Білгород-Дністровської райдержадміністрації, КУ «Білгород-Днітровський спеціалізований будинок дитини», КЗ «Білгород-Дністровський дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку», а ще ознайомився з роботою Маразліївської ОТГ.

Також під час спілкування Олег Коваль підкреслив, що наразі ми стикаємося з рядом проблем по вихованню дітей, що позбавлені батьківської опіки.

«Діти, що виховуються в інтернатах менш адаптовані до умов навколишнього світу, ніж ті юнаки та дівчата, що виховуються в родині. Головна відмінність – це те, що вихованці ДБСТ мають модель сім’ї і знають, яким чином потрібно будувати своє майбутнє життя. Звичайно, є приклади і негативного досвіду, від цього нікуди не дінешся, але ми будемо підтримувати ті дитячі будинки сімейного типу та ті родини, які на перший план ставлять не свої власні інтереси, а бажання дітей», - зазначив заступник Міністра соціальної політики України.