«Робоча група покликана для розв’язання найбільш важливих питань, що хвилюють переселенців», – Віталій Свічинський

15 липня 2019, 17:35
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського відбулося засідання робочої групи з питань соціального забезпечення громадян України, які перемістились до Одеської області з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції.

«До нас надходить величезна кількість звернень від громадських організацій та громадян, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в Одеську область, здебільшого щодо надання житла. Наша робоча група покликана для розв’язання найбільш важливих питань, що хвилюють переселенців. Надіюся на конструктивні пропозиції кожного члена групи», – підкреслив Віталій Свічинський.

Під час засідання розглянуто питання включення кандидатур до складу обласної робочої групи, надання соціальної допомоги громадянам для вирішення житлових проблем, застосування механізму надання кредитів на будівництво і реконструкцію житла, кредитування, в тому числі пільгове, та фінансування витрат на будівництво і реконструкцію житла. Також було заслухано перелік санаторно-курортних установ, які надають послуги на пільгових умовах.