Рада регіонального розвитку вперше пройшла у Подільську

22 грудня 2018, 16:54
Рада регіонального розвитку вперше пройшла у Подільську

Рада регіонального розвитку розпочала свою роботу в Подільську. Під час заходу учасники заслухали звіт міського голови та розглянули перспективний план розвитку території на 2019-2021 роки.

«Країна йде шляхом модернізації та реформування. Постійно покращується якість послуг для населення. Реалізуються нові проекти. Все це завдяки реформі децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко», — підкреслив міський голова Анатолій Іванов.

Окрім того, учасники заходу розглянули план розвитку міста на наступні три роки. У Подільську планують створити низку соціальних об’єктів: госпітальний округ та перинатальний центр на базі місцевої лікарні, «Прозорий офіс». Окрім того, на Раді Регіонального Розвитку обговорили будівництво у місті сонячних електростанцій, напірних колекторів, індустріального парку та заводу з переробки твердих побутових відходів. Також в плані розвитку вказали капітальний ремонт шляхопроводу міста та стадіону «Локомотив».

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко доручив регіональним лідерам розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити і прийняти їх на рівні громад. Результатом спільної роботи стане оновлений план розвитку всієї області на найближчі три роки.