Рада регіонального розвитку Кодимського району зібрала понад 160 учасників

13 грудня 2018, 16:10
Рада регіонального розвитку Кодимського району зібрала понад 160 учасників

У Кодимському районі провели засідання Ради регіонального розвитку. Понад 160 учасників дали старт роботі над перспективним планом, який буде втілено протягом 2019-2021 років. Серед пріоритетних напрямів — інфраструктура та благоустрій територій, модернізація медичної галузі, ремонт дорожнього покриття, впровадження інвестиційних проектів, а також створення ОТГ на теренах району.

«За дорученням Президента України Петра Порошенка ми маємо сформувати дорожні карти з першочерговими об’єктами, які і будуть вказівниками розвитку. Протягом грудня-січня відпрацюємо плани з усіма територіальними громадами і у лютому затвердимо», — повідомив голова Кодимської районної державної адміністрації Геннадій Гладенький.

Окрім того, він проаналізував роботу минулих років. У свою чергу начальник управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської облдержадміністрації Олена Олійник акцентувала увагу на нових можливостях та напрямах розвитку культури та мистецтва в умовах децентралізації.