Рада регіонального розвитку Кілійського району провела перше засідання

14 грудня 2018, 17:36
Рада регіонального розвитку Кілійського району провела перше засідання

У Кілійському районі відбулося перше засідання районної Ради регіонального розвитку. Його учасники обговорили ключові напрями, в яких заплановані зміни і покращення.

«Нас очікує велика спільна робота з підготовки перспективного плану розвитку регіону на найближчі три роки. Саме на розвитку кожної території, без винятку, зі своїми перевагами і пріоритетами, наголошував Президент Петро Порошенко», – відзначила голова райдержадміністрації Наталя П’ятун.

На її думку, в процесі підготовки плану розвитку району громадськість має брати активну участь. «Громадська рада при Кілійській райдержадміністрації постійно веде діалог з різними гілками влади, дає свої пропозиції, контролює процеси реалізації багатьох проектів. Іноді процеси обговорення проходять дуже гаряче, але головне – що є результати цих зусиль. І так має бути і в подальшому!» – переконана вона.

У свою чергу начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека рекомендував району зосередитися на соціально-економічних і культурних галузях.

У засіданні районної Ради взяли участь представники райради, Кілійський і Вилківський міські голови, сільські голови, керівники та колективи підприємств.