​Рада регіонального розвитку Арцизького району об’єднала понад 200 учасників

14 грудня 2018, 17:10
​Рада регіонального розвитку Арцизького району об’єднала понад 200 учасників

Перше засідання Ради регіонального розвитку Арзцизького району відвідали понад 200 учасників. Вони обговорили результати діяльності райдержадміністрації і органів місцевого самоврядування, а також перспективи розвитку на 2019-2021 роки.

«Завдяки реформі децентралізації, яку започаткував Президент України Петро Порошенко, ми маємо змогу вирішувати багаторічні проблеми. Такі як заміна систем опалення, ремонти водопроводів, заміна водонапірних башт та інше», — зазначив голова Арцизької РДА Сергій Парпуланський.

Він додав, що за два місяці необхідно розробити план розвитку району для того, аби сконцентрувати фінансові ресурси на відповідні об’єкти.

Про зміни у сфері освіти та медицини відзвітували начальник відділу освіту, молоді та спорту Арцизької РДА Оксана Стоянова та головний лікар КУ «Арцизька центральна районна лікарня» Зіновій Челак.

Із промовою перед присутніми виступив начальник управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Іван Петрів. Він відзначив досягнення району у сільськогосподарській галузі, а саме високі показники врожайності агрокультур та винограду.

Очільник району надав доручення головам виконкомів міської та сільських рад до 15 січня 2019 року провести зустрічі або круглі столи з мешканцями, під час яких обговорити перспективні плани розвитку територій.