​Проведено черговий профілактичний рейд у селах Борисівка та Глибоке Татарбунарського району у рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

21 жовтня 2019, 15:45
​Проведено черговий профілактичний рейд у селах Борисівка та Глибоке Татарбунарського району у рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

У рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», який проводиться щорічно з метою виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, представниками служби у справах дітей Татарбунарської районної державної адміністрації проведено черговий профілактичний рейд в села Борисівка та Глибоке.

У навчальних закладах перевірено виховну роботу, проведено лекції для школярів щодо профілактики правопорушень, нещасних випадків, суїцидів, булінгу. Представників трудових колективів Борисівської та Глибоківської ЗОШ проінформовано про дітей, які потребують влаштування в сім’ю, а також щодо існуючих в Україні сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З дітьми та батьками, а також з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками проводилась профілактично-роз’яснювальна робота щодо збереження життя та здоров’я дітей, щодо дотримання правил протипожежної безпеки, безпеки на дорозі, безпечного поводження з вибуховими та швидко запальними приладами, в місцях відпочинку, з незнайомими людьми тощо.

Батьків та законних представників попереджено про персональну відповідальність за життя та здоров’я дітей, про неприпустимість залишення малолітніх дітей без нагляду дорослих.

Складено відповідні акти обстеження, а з деякими батьками проведені бесіди щодо попередження в частині адміністративної та кримінальної відповідальності за неналежне виконання обов’язків з виховання, навчання та утримання дітей. Дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, не виявлено.