Пройшов Х Міжнародний турнір з гандболу

15 травня 2019, 15:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У с. Кубей Болградського району пройшов Х Міжнародний турнір з гандболу серед чоловіків. У змаганнях брали участь чотири команди: м. Кишинів, м. Одеса, м. Овідіополь, с. Кубей.

Змагання проходили за коловою системою, тому всього відбулось шість матчів. За результатами змагань місця розподілились наступним чином: золото виборола команда м. Одеси, срібло отримала команда м. Овідіополя і бронзу – зарубіжна команда м. Кишинева.

У нагородженні взяли участь перший заступник голови Болградської райдержадміністрації Андрій Кучмійов, депутат Одеської обласної ради Трифон Антов, керівник ГК «Кубей» В’ячеслав Чеглатонєв.

У своєму вітальному слові перший заступник голови Болградської райдержадміністрації Андрій Кучмійов подякував усім за яскраву гру та відзначив професіоналізм кожного гандболіста, побажав усім нових перемог та нових зустрічей, а маленьким спортсменам – наснаги та віри у себе, адже здорові діти – це здорове майбутнє.

Усіх спортсменів нагородили кубками, медалями та грамотами Болградської райдержадміністрації, а також Трифон Антов вручив грошові подарунки призерам турніру та Кубейській дитячій команді.