​Проект реконструкції школи у Балті мають розробити протягом півтора місяця

11 липня 2018, 20:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Документи щодо реконструкції школи у місті Балта, де сьогодні вночі сталася пожежа, фахівці мають розробити у найближчі півтора місяця. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час виїзду на місце.

«Наразі школа непридатна для навчального процесу. Але усі її учні першого вересня підуть на навчання. В нас є декілька рішень цієї проблеми. Що стосується відновлення школи — протягом півтора місяця відповідні фахівці проаналізують збитки та розроблять проект реконструкції. Їхнє завдання — терміново зробити проект разом із місцевою владою, моє завдання — знайти фінансування на відновлення будівлі. І вже цьогоріч ремонтні роботи мають розпочатися», — підкреслив Максим Степанов.

Нагадаємо, пожежа сталася вночі з 10 на 11 липня у навчально-виховному комплексі «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум». Значних руйнувань зазнали дах та третій поверх споруди, частково ушкоджено перекриття між другим та третім поверхом. Постраждалих немає. За попередньою інформацією, пожежа у школі сталася через те, що у будівлю влучила блискавка.