Привітання військовослужбовців

07 серпня 2019, 16:50
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні виконуюча обов’язки голови обласної державної адміністрації Світлана Шаталова привітала військовослужбовців з нагоди 75-річчя з дня утворення Південного територіального управління Національної гвардії України (військової частини 3003).

«Держава високо цінує внесок воїнів-гвардійців у зміцнення національної безпеки України, захист її територіального суверенітету. Одещина пишається Вами, і сьогодні, у цей святковий день, бажаємо Вам і Вашим родинам миру, злагоди, добра та здоров’я, і найголовніше – любові до себе, до рідної землі, до Батьківщини», – наголосила Світлана Шаталова.

Також очільниця області нагородила Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації військовослужбовців Південного територіального управління Національної гвардії України (військової частини 3003) за мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та відданість українському народові, зміцнення законності та правопорядку під час виконання службово-бойових завдань, зразкове виконання військового обов’язку.