​Привітання голови Одеської ОДА Максима Степанова з Днем Збройних Сил України

06 грудня 2018, 09:30
​Привітання голови Одеської ОДА Максима Степанова з Днем Збройних Сил України

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил України.

«Можливість жити в мирі на своїй землі – найвища цінність, якої прагнуть українці сьогодні. І за останні роки ми чітко усвідомили – мир можливий, якщо бути сильними. Це єдина формула, яка здатна зберегти територіальну цілісність. З таким розумінням чотири роки тому почалося відродження боєздатної української армії. За цей короткий період вона увійшла до десятки найкращих у Європі. І хоча це є проявом сили, наші війська створені для миру! У нинішньому вигляді Збройні Сили України укріпляють фундамент державності. Сучасна і сильна армія вселяє впевненість у завтрашньому дні. Це дозволяє будувати школи, лікарні, дороги і стадіони - будувати майбутнє. Наші захисники, дякую вам за професійність, мужність та відданість! Кожна перемога – це крок до миру, який так потрібен кожній родині. Добробуту, здоров’я і чистого неба!», — підкреслив Максим Степанов.

Нагадаємо, День Збройних Сил України встановлений постановою ВРУ 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня — у день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні Сили України».